Logo

AKG WMS 470 D5 SET

Број на оглас: 2132860 | Објавен на: 26.03.2017, 20:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 530 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


NOV MIKROFON AKG WMS 470 D5 SET
Tel. 075 248405

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 AKG