Logo

Wireless mokrofon ALESIS Guitarlink-Wireless

Број на оглас: 2132886 | Објавен на: 12.01.2017, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


NOV Wireless mokrofon ALESIS Guitarlink-Wireless
Tel. 075 248405

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 AKG