Logo

WIRELESS MIKROFON LINE 6 Relay G-30

Број на оглас: 2132891 | Објавен на: 22.04.2018, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


NOV WIRELESS MIKROFON LINE 6 Relay G-30
Tel. 075 248405

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 AKG

Потврден огласувач