Logo

Mercedes E270 CDI Avangard

Број на оглас: 2133041 | Објавен на: 21.03.2017, 02:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Цена: 5.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e na BG tabli,redovno servisirana, enterier vo perfektna sostojba, full oprema, za podetalni informacii javete se, SAMO SO BG DOKUMENT MOZI DA SE VOZI

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Jove