Logo

DDR 3 2GB na 1333

Број на оглас: 2133300 | Објавен на: 26.07.2019, 14:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


4 par. po 800 den./parce

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Robert

Потврден огласувач