Logo

LINE 6 XD-V35L Lavalier Set

Број на оглас: 2133480 | Објавен на: 26.03.2017, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


NOV WIRELESS MIKROFON LINE 6 XD-V35L Lavalier Set
Tel. 075 637603

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 akg