Logo

WIRELESS MIKROFON PROEL WM-202-H

Број на оглас: 2133487 | Објавен на: 26.03.2017, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 170 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


NOV WIRELESS MIKROFON PROEL WM-202-H Headmic and Lavalier Set
Tel. 075 637603

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 akg