Logo

PROEL WM-202M Vocal Set

Број на оглас: 2133504 | Објавен на: 26.03.2017, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 170 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


NOV WIRELES MIKROFON PROEL WM-202M 863.100MHz Vocal Set
Tel. 075 637603

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 akg