Logo

PRODAVAM KUKA VO BLIZINA NA PRESPANSKOTO EZERO

Број на оглас: 2133748 | Објавен на: 19.02.2017, 18:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 350 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 234 m²

Цена: 30.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukata se naogja vo selo Krani.Vo dobra sostojba e,so cela oprema,so 3 sobi kupatilo i kujna i golem dvor.Se naogja vo centarot na seloto.Nasproti nea se naogja marketot i postata i vo blizina e ambulantata.

 Zoran