Logo

BENELLI ADIVA 125 KUBICI SO POKRIV STO SE VADI

Број на оглас: 2134331 | Објавен на: 24.03.2017, 09:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2002

Модел: BENELLI

Километри: 10000

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


-BENELLI ADIVA ITALJANSKI SKUTER 125 KUBICI SO POKRIV STO SE VADI
-VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA
-MOZNA ZAMENA ZA KOLA I SO MOJA DOPLATA
-APRILIA MALAGUTI

 FENIX

Потврден огласувач