1 / 2
CNC LASER 2W
1 €
09.11.2020 12:10

Дебар / Дебар

Состојба на предмет
Нов

Led laser 2w, rabotna povrsina 41cm x 31cm
kontakt telefon 070/988-868

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

oglasnik
Потврден огласувач
070988868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам