Logo

Spark

Број на оглас: 2134788 | Објавен на: 19.01.2017, 19:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Spark

Година: 2008

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 2.200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


sparkot e vo odlicna sostojba.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач