Logo

FOREVER BEE PROPOLIS

Број на оглас: 2136304 | Објавен на: 02.01.2017, 00:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.870 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Зајакнете го вашиот имунитет на природен начин, соборете ги инфекциите во вашето тело, уништете ги микроогранизмите, има природен ефект, содржи Б комплекс, аминокиселини, матичен млеч, секоја таблета содржи 500мг чист пропулис.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 viktor