Logo

bandazi 17ki za VW Passat

Број на оглас: 2136600 | Објавен на: 19.04.2017, 19:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat aluminiumski bandazi 17ki za VW Passat zaedno so polovni gumi Michelin m+s 225/55/17.
informacii na tel 075 645 817 Zoran

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Atanas

Потврден огласувач