Logo

povolno

Број на оглас: 2136996 | Објавен на: 21.08.2016, 20:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 800 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gradezen plac vo naselba Skrljava (vo neposredna blizina na bolnicata) od 800 m2 mnogu povolno telefon za kontakt 071 621 496 Draga

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 olgica