Logo

Се продаваат два звучника за кола (blaupunkt)

Број на оглас: 2137151 | Објавен на: 27.11.2020, 08:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат два звучника за кола (blaupunkt) вреди да се види

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач