Logo

Се продава радио касетофон за кола во одлична состојба

Број на оглас: 2137157 | Објавен на: 22.11.2020, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава радио касетофон (CITYZENAUDIO) за кола во одлична состојба вреди да се види...

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач