Logo

se Prodava

Број на оглас: 2137188 | Објавен на: 23.03.2017, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


vo ispravna sostojba, so aluminiumski bandasi radio cd, atestiran plinski ured, novi gumi, nov akumulator, greaci na retrovizori i sedista, klima i dr.
07.09.2017 regis
077 928 983

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Daniel