Logo

Novii ne koristeni taksimeteri

Број на оглас: 2138020 | Објавен на: 02.03.2017, 20:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Dvata koplet 300 evraa

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 Dzoko

Потврден огласувач