Logo

OPEL VEKTRA C 2.0 DIZEL ZA DELOVI

Број на оглас: 2138185 | Објавен на: 19.04.2019, 08:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


OPEL VEKTRA C 2.0 2003 god DIZEL ZA DELOVI

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 DJOKO

Потврден огласувач