Logo

Apple USB Ethernet adapter A1277 (raboti i na Windows)

Број на оглас: 2138707 | Објавен на: 13.02.2017, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, модеми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam originalen Apple USB Ethernet adapter A1277 (raboti i na Windows), donesen od Amerika.
070582341

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Igor