Logo

Drveni prozorci 140x80

Број на оглас: 2138868 | Објавен на: 28.05.2017, 18:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 90 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 drveni prozorci so dimenzija 140x80 od koi dva prozorci se fiksni. Prozorcite se vo odlicna sostojba i se stari 5godini.
Javete se kje se dogovoreme okolu cenata

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач