Logo

ПОВОЛНО!!! Продавам ВАЛЕТ ЗА ОБЛЕКА НА ЗАКАЧАЛКИ (ОДЕЛА, МА

Број на оглас: 2139383 | Објавен на: 03.08.2016, 08:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Предмети за патување

Вид на оглас: Се продава


ПОВОЛНО!!!
Продавам ВАЛЕТ ЗА ОБЛЕКА НА ЗАКАЧАЛКИ (ОДЕЛА, МАНТИЛИ ФУСТАНИ) -077 694 662
ПРАКТИЧЕН ЗА ПАТУВАЊЕ
Цена 350ден
077 694 662

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ОЛГА