Logo

masina za gumi

Број на оглас: 2140458 | Објавен на: 16.01.2017, 15:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 € Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polovna masina za demontiranje na gumi, vo odlicna sostojba... Raboti bez nikakov problem

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Mihajlo

Потврден огласувач