Logo

ИЗДАВАМ СОБИ ВО КУЌА

Број на оглас: 2140778 | Објавен на: 29.09.2017, 07:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 200 m²

Спрат: 2

Греење: Нема

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности

Вид на оглас: Се изнајмува


Сакате мирен и пријатен одмор во самостојна куќа со голем двор,голема покриена тераса,паркинг.Куќата има 2 трокреветни и 2 четворокреветни соби, 2 купатила со wc и дневна со трпезарија.Исклучиво за возрасни, озбилни гости. Moжност за изнајмување целосно,можност за изнајмување соба со посебно wc, Можност за соработка со туристички агенции , Локација ул Марко Несторовски- 57.Охрид, Контакт Ванчо 070-597-120 и 078-265-086.
.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Vanco

Потврден огласувач