Logo

video kamera Sony HDV-V8S 16mp

Број на оглас: 2140837 | Објавен на: 26.11.2018, 21:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Вид на оглас: Се продава


Prodava se soni digitalna video kamera 16 mp vo odlicna sostojba

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач