Logo

Servis na klima

Број на оглас: 2141167 | Објавен на: 26.02.2020, 19:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Sevis, montaza, demontaza, dopuna so freon, odrzuvanje i hemisko cistenje po najevtini ceni.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач