Logo

15-ki bandazi 5x100

Број на оглас: 2141265 | Објавен на: 29.03.2017, 22:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 € 150 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandazi 15-ki 5x100 so polovni gumi.
informacii na 070 225-419

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Info

Потврден огласувач