Logo

NAMALUVANJE NA CENTRIFUGI I KAZANI ZA MED

Број на оглас: 2142120 | Објавен на: 09.08.2017, 09:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 16.200 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


10 % ZA PLAKANJE VO GOTOVO
OD 16 200 DENARI- RACNA CENTRIFUGA , PA NAGORE

  Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

  pcelenpat (претпријатие)