Logo

SE IZDAVA STAN VO SKOPJE OD 70m2 nas.KARPOS 4

Број на оглас: 2142387 | Објавен на: 05.02.2017, 13:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Греење: Струја

Спрат: 9 кат

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


!!!!!! INFO NA 071 207 497 !!!!!!
se izdava stan vo skopje od 70 m2 ,naselba karpos 4, kompletno namesten,zgradata poseduva i lift,vo neposredna blizina SITY MALL.
!!!!!! INFO NA 071 207 497 !!!!!!

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 rizo

Потврден огласувач