Logo

Opel vectra extra moze zamena !!!

Број на оглас: 2143485 | Објавен на: 24.02.2017, 12:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 120000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel vectra 1.8 16v so nov atest plin reg cela godina extra socuvana avtomatic moze zamena 078/305/132

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 darr