Logo

СЕ ПРОДАВААТ 4 MICHELIN ГУМИ 225/55 R17

Број на оглас: 2143510 | Објавен на: 13.10.2017, 20:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам 4 MICHELIN гуми во одлична состојба извадени од сопствено возило, со шара од 7mm. Многу малку користени. Можете да ме исконтактирате на број 076 613 376

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Katerina

Потврден огласувач