Logo

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТ РЕП ОД YAMAHA FZR

Број на оглас: 2143519 | Објавен на: 03.08.2020, 14:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Резервни делови за мотори

Вид на оглас: Се продава


Продавам РЕП од YAMAHA FZR со седишта и штоп во одлична состојба. Цена по договор. Телефон контакт: 076 613 376

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Katerina

Потврден огласувач