Logo

4 апартмана во Стар Дојран

Број на оглас: 2144143 | Објавен на: 06.10.2017, 09:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 40 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продават 4 апартмана во Стар Дојран. Апартманите се делумно опремени. Располагат со кујна, дневен престој, спална соба со тераса и купатило.
Цена по договор.

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Premium-lux (претпријатие)

Потврден огласувач