Logo

Internet marketing

Број на оглас: 2144201 | Објавен на: 15.01.2019, 07:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Останато

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Долгорочен бизнис проект - FutureNet

FUTURENET.CLUB (Социјална мрежа + 3x3 Матрица),
FUTUREADPRO (рекламен програм), FUTURENET COIN (FTO крипто валута), BANNERS APP (рекламна апликација).

FutureNet е легитимна и стабилна компанија, која веќе 5та година се наоѓа на интернет пазарот и котира на високото второ место на компании за директна продажба во светот. Нејзини основачи се Германецот Stephan Morgenstern и Пољакот Roman Ziemian. Седиштето на истата е лоцирано во Дубаи, но отворени канцеларии има ширум светот.

FutureNet денес работи со многу силен концепт, од каде е лесно и достапно сите да заработат дополнителен приход и лесно да го променат својот начин на живот.

Оваа компанија не е базирана само на ONLINE производи, туку има и OFFLINE деловни производи.

- Сопствена shop платформа со секојдневна експанзија на понудата,
- Исплата на провизиите во Златни барови (шипки),
- Злато во различни деноминации во FutureNet shop,
- Инаугурација на првите две FutureNet кафулиња
https://futurenetrestaurants.com/,
- Изградба на портфолиото на производи на FutureNet
https://store.futurenet.club/,
- FutureNet Adwords / рекламна платформа,
- Изградба на портфолиото на игри на FutureNet
https://futurenet.club/games-online,
- Воведување дополнителни можности за уплата и исплата,
- Изработка на бројни социјални проекти и иницијативи,
- Инаугурација на нови канцеларии во различни земји ширум светот,
- Зголемена активност во спортот, спонзорство на клубови и поединци: https://sport.futurenet.club/,
- FutureNet Фондација (наменета за помош на деца и иновативни умови): https://futurenetfoundation.org/.

ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ НА FUTURENET И ИСКОРИСТЕТЕ ГИ ПОСТОЕЧКИТЕ АЛАТКИ. РЕАЛНА КОМПАНИЈА СО РЕАЛНИ ПРОИЗВОДИ!

- FutureNet Apps (FutureCloud, FutureVoIP, Future блог, Future видео маил... итн.),
- FutureNet франшиза за кафулиња,
- FutureNet лизинг (BMW),
- FutureNet патување,
- FutureNet казино,
- FutureNet аукција,
- FutureNet Е-трговија,
- FutureNet Игри,
- FutureNet социјални медиуми,
- FutureNet рекламирање,
- Продукти со сопствен бренд на FutureNet

FUTUROCOIN ФУНКЦИИ:

- FuturoCoin инстант трансфер трае само 4 секунди,
- Иновативна врска на wallet со FutureNet сметка,
- FuturoCoin ќе биде прифатен за производите на FutureNet,
- Нова услуга 24BAS (продавање акции): https://24bas.com/,
- FuturoCoin ќе биде прифатен од сите криптовалентни менувачници (моментално е прифатен од 7),
- Надворешен wallet со FuturoCoin и Bitcoin,
- Наскоро ќе се пласираат и апликации за рударство FuturoCoin на Google Play Store (игра Coin of Mine, моментално во beta верзија).

Креирајте го вашиот профил и искористете ја оваа вистинска можност за дополнителен приход! Запознајте се и започнете со една брилијантна бизнис можност наречена FutureNet. Повеќе информации имате на следната facebook страна: https://www.facebook.com/fnet.xyz/

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач