Logo

Se prodava vufer Magnat Powerbull 3001

Број на оглас: 2144222 | Објавен на: 23.02.2017, 12:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vufer magnat powerbull 3001 600w mnogu moken so orginal kutija kako nov nikogas ne servisiran dosta jak moken i cist zvuk
Videoto e od samiot vufer poglednete go

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dejan Corba

Потврден огласувач