Logo

Екстра куќа

Број на оглас: 2144530 | Објавен на: 12.06.2019, 17:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 9

Квадратура: 450 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 2000 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Selo dorutovec

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова куќа со површина од 450м2 и огромно дворно место од 2000м2 во населба Дорутовец на само 4км одлечена од центарот на Велес !!! За подетални информации јавете се на 078336141- Тони !!!

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 hristijan

Потврден огласувач