Logo

SE PRODAVA MNOGU UBAVA VIKENDICA HITNO

Број на оглас: 2144601 | Објавен на: 12.12.2018, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 180 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 700 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: TIKVESKO EZERO BRSANI

Цена: 25.000 €
26.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA UBAVA VIKENDICA NA TIKVESKO EZERO NA DVA SPRATA SO STRUJA PAT I VO TEK E ZA LEGALIZIRANJE SITE DOKUMENTI SE PODNESENI I SO GOLEMO DVORNO MESTO SO 650 KVADRATA I PRV RED SO GOLEMI TERASI VIKENDICATA E MNOGU UBAVA SE PRODAVA HITNO INFORMACII NA MOB. 072 219 343 A MOZNA E ZAMENA ZA STAN ILI KUCA SO MOJA ILI VASA DOPLATA

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач