Logo

Kuka i plac so markkica za delovni prostorii,Kicevo

Број на оглас: 2145956 | Објавен на: 01.06.2017, 08:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 80 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 470 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Dime Stefanovski

Цена: 45.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Kuka so markica za gradba na Delovni prostorii prv sprat,i vtor sprat stanben prostor.Kukata se naoga na ulica Dime Stefanovski

KONTAKT PO 16:00h


PRODADENO PRODADENO

 Кичево

Прати Е-Маил

 Kuka

Потврден огласувач