Logo

Екстра куќа

Број на оглас: 2146352 | Објавен на: 17.04.2017, 14:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 9

Квадратура: 450 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 2000 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова куќа со површина од 450м2 и огромно дворно место од 2000м2 во населба Дорутовец на само 4км одлечена од центарот на Велес !!! За подетални информации јавете се на 078336141- Тони !!!

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 hristijan

Потврден огласувач