Logo

BMW 730

Број на оглас: 2146470 | Објавен на: 19.02.2017, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 730

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Цена: 77.565.111 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avtomobilot e donesen od Svajcarija registriran na Bugarski tab poseduva najvisoko nivo na oprema ,,novi zimni gumi, ulje ,filtri , servisiran komplet ....TEL. 077565111 viber BEZ ZAMENI !!!!!!!!

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач