Logo

Se prodava epson stylus sx100

Број на оглас: 2146548 | Објавен на: 14.12.2017, 19:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: / Останато

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА ШТАМПАЧ-СКЕНЕР КОЛОР (ВО БОЈА),СЛЕДУВА СО СИТЕ КАБЛИ ЗА НАПОЈУВАЊЕ И ЗА ПОВРЗУВАЊЕ СО КОМПЈУТЕРОТ ЗАЕДНО ВО ПАКЕТ СО ЦД СО ОРИГИНАЛ ПРОГРАМА ОД ЕПСОН И ДРАЈВЕРИ

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Mihajlo

Потврден огласувач