Logo

GOLF 5 1.9tdi lepotan

Број на оглас: 2146740 | Објавен на: 28.05.2017, 01:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.800 €
5.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


golf 5 1.9 tdi 105 kolata e komplet servisirana 4 novi gumi ulje filtri rebras se e smeneto so servisna kniska zacuvana maksimalno registrirana cela godina so zelen karton ful oprema vtor gazda na kolata

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 pane

Потврден огласувач