Logo

се издава деловен простор на ул. довлеџик

Број на оглас: 2147441 | Објавен на: 16.10.2018, 07:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 200 m²

Греење: Струја

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор од 200 м2 на ул. Довлеџик бр.7 (поранешен ВИ МАРКЕТ). Просторот е опремен со полици погодни за вршење на секаква дејност.
Цена по договор.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Марика Т. Колевска

Потврден огласувач