Logo

Patosnici Corsa D

Број на оглас: 2147748 | Објавен на: 11.09.2017, 11:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi GM fabricki patosnici za Corsa D predni zadni komplet 4 komada.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач