Logo

Kuka na Ul.Mirce Acev 40

Број на оглас: 2147850 | Објавен на: 19.05.2018, 10:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 115 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 25 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Mirce acev 40

Цена: 25.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kukata e taa na slikite na dva sprata so dvorno mesto + terasa + garaza
Se naoga na ul.Mirce Acev br.40
Za podetalni informacii iskontaktirajtene na br.podolu.
Mozi da se vidi vo sekoe vreme.Goran:075-625-823

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач