Logo

Bluetooth zvucnik/звучник

Број на оглас: 2148643 | Објавен на: 07.06.2018, 16:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Bluetooth додатоци

Вид на оглас: Се продава


Прилично нов, малку користен звучник. Батеријата држи 2 часа. Со звучникот заедно оди и USB кабел за полнење.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Иван

Потврден огласувач