Logo

PROFESIONALNA KASACKA HAKO

Број на оглас: 2148927 | Објавен на: 05.09.2017, 08:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 540 €

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


ПРОФЕСИОНАЛНА КОСАЧКА ЗА ГОЛЕМИ ПОВРШИНИ МАРКА HAKO ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА!!!
БАРАЈТЕ 077-757-200 ВАНЕ

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Илија

Потврден огласувач