Logo

Kontinental 205 55 16

Број на оглас: 2149424 | Објавен на: 15.02.2017, 18:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Edna guma kontinental 205 55 16

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач