Logo

Se prodava pojacalo komplet so kondenzator, kabli i osigurac

Број на оглас: 2149932 | Објавен на: 15.03.2018, 20:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Појачало

Вид на оглас: Се продава


-Se prodava komplet vo odlicna sostojba cena 6000 den
-Doneseno od CH

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Демикс Авто-трејд

Потврден огласувач